O nas

Dewocjonalia – niezbędne w życiu każdego chrześcijanina

Czym są dewocjonalia?


Wielu Klientów odwiedzających nasz warszawski sklep jest ciekawych, co tak właściwie kryje się pod terminem „dewocjonalia”. Otóż wyraz „dewocjonalia” wywodzi się z łacińskiego słowa devotionalia i oznacza drobne przedmioty kultu religijnego. Dewocjonalia i inne przedmioty religijne są obecne w niemal każdym domu, ponieważ są symbolem, reprezentacją czegoś wyższego, czego nie można wyrazić słowami. Stają się towarzyszem w codziennych aktywnościach, nie tylko tych duchowych, jednocześnie przybliżając i uświadamiając nam obecność kogoś potężniejszego od nas. Srebrne i złote medaliki, łańcuszki, ryngrafy, święte obrazy, świece, różańce, modlitewniki, ikony, czy figurki religijne przypominają o boskiej obecności i opatrzności. 

Artykuły świeckie i religijne


Dewocjonalia to towarzysze zwykłych, codziennych modlitw, jak i tych związanych z okresem roku liturgicznego. Niekiedy są towarzyszem zadumy, innym razem towarzyszem radosnego Alleluja, zawsze jednak są nieodzowne wszędzie tam, gdzie jest modlitwa i wiara.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu z dewocjonaliami, który znajduje się w Warszawie. Oferujemy bogaty wybór artykułów o charakterze religijnym i świeckim na chrzest, komunię, ślub i na inne okazje w przystępnych cenach.

Dlaczego warto nas odwiedzić?


Nasz sklep z dewocjonaliami funkcjonuje na rynku długie lata, ciesząc się dobrymi opiniami stałych, jak i nowych Klientów. Nieustannie wprowadzamy do naszego asortymentu nowe dewocjonalia i artykuły religijne potrzebne podczas różnego rodzaju uroczystości, jak i w codziennym życiu. Oferujemy produkty, które wzmacniają w wierze i przypominają o obecności Boga na każdym kroku.