Dekoracje ślubne samochodu

Jakie dekoracje na samochód do ślubu wybrać?

Auto Młodej Pary powinien wyróżniać się wśród pojazdów weselnego orszaku. Pomogą w tym dekoracje na samochód do ślubu z kwiatów, wstążek, tiulu lub ratanu – umieszczane najczęściej na masce i przy klamkach pojazdu. Dobrze, jeśli styl i kolorystyka tych dekoracji koresponduje z bukietem Panny Młodej i butonierką Pana Młodego. Można również udekorować auta świadków i rodziców Państwa Młodych, ale zazwyczaj są to ozdoby skromniejsze, niż w przypadku samochodu Nowożeńców.

Jak udekorować samochód do ślubu?

Od pewnego czasu zamiast tradycyjnych dużych bukietów, Klienci chętniej wybierają delikatne dekoracje auta do ślubu, które składają się z pojedynczych kwiatów połączonych tiulem lub ratanem albo ułożone na masce niewielkie bukieciki. Takie ozdoby na samochód są subtelne, lekkie i nie ograniczają widoczności. Zwolennikom bogatszych form, przypadną do gustu girlandy z tiulu uzupełnione kwiatami, minimalistom w zupełności wystarczą niewielkie dekoracyjne akcenty przy klamkach.

Idealna dekoracja na samochód ślubny – żywe czy sztuczne kwiaty?

Kwiaty żywe są oczywiście piękne, choć starannie wykonane sztuczne kwiaty wcale im pod tym względem nie ustępują. W przypadku samochodu, dekoracje ślubne ze sztucznych kwiatów są znacznie praktyczniejsze. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż są tańsze, a przy tym odporne na ekstremalne temperatury. Można je kupić dużo wcześniej i samemu bez trudu zamontować. Jeżeli natomiast decydujemy się na dekoracje z żywych kwiatów, powinniśmy zlecić ich wykonanie doświadczonemu floryście.

Podsumowując, dekoracja samochodu do ślubu nie musi być duża. Czasem wystarczy kilka drobnych akcentów, które sprawią, że samochód Młodej Pary będzie wyglądał odświętnie. W naszym sklepie znajdą Państwo gotowe stroiki, ale też wiele różnorodnych elementów dekoracyjnych, które można dowolnie łączyć, by stworzyć z nich eleganckie przybranie ślubnego samochodu.